Privalumai

01.

Gamtos perlai – pušynas ir Baltijos jūra

Mūsų klientai ypač vertina Vanagupę – ši zona išskirtinė ne tik savo ramybe, prabanga, bet ir nuostabiu miško masyvu bei taku iki jūros.
 

Ramybe dvelkianti aplinka, čia atgausite jėgas, nuraminsite mintis ir pasisemsite energijos. Vienas kitą papildantys gamtos elementai  šviežias, žaluma ir jūra dvelkiantis oras, jūros ošimas  ar gali būti geriau? 

Visos SANTJAGO koncepcijos pridėtinės vertės aktualios perkant būstą tiek sau, tiek ir investicijai. Tad įvertinus lokaciją, esamą infrastruktūrą ir visus privalumus, butai SANTJAGO projekte turi didžiulį potencialą ir ateityje jų likvidumas tik dar labiau augs. 
 

02.

Ypatinga architektūra

Vidiniame kieme planuojama įrengti prabangias poilsio terasas, kuriose bus galima mėgautis išpuoselėta privačia žalia teritorija, ramybe ir jūros oru. Aptverta teritorija su kameromis.

Naudojamos kokybiškos, natūralios, tvarios medžiagos, taip prisitaikant ir prie gamtos stilistikos, ir prie PREMIUM klasės pasiūlymų pirkėjui. Į fasado apšiltinimą bei apdailą natūraliu skalūnu ir kalkakmeniu, klinkerio plytelėmis bei dekoratyviais aliuminio kompozito elementais investuota daugiau nei 400 000 eur.

SANTJAGO projekte panaudotas dramblio kaulo spalvos kalkakmenis, kuris buvo specialiai pristatytas iš Bulgarijos. Šviesaus akmens fasadas suteikia nepakartojamo žavesio ir lengvumo, o akmens savybės – tvarumo.

Kitas panaudotas akmuo fasadui skalūnas, pristatytas net iš Brazilijos. Tai lengva, neįgerianti drėgmės, ypatingai atspari atšiauriam Lietuvos klimatui natūrali uoliena. Aukščiausios klasės akmens skalūnas suteikia kokybės garantiją medžiagos ilgaamžiškumui ir patikimumui.

 

03.

Išvystyta infrastruktūra

5-6 minutės iki jūros. 4 minutės iki dviračių tako. Populiariąją Basanavičiaus g. pasivaikščiojant pasieksite per 20 min.

SANTJAGO yra strategiškai itin patogioje vietoje ir miesto šurmulį mėgstantiems, ir norintiems ramiai atsipalaiduoti SPA procedūrose, ir ieškantiems ramybės oazės gamtoje. Projektas yra antroje linijoje nuo jūros.  

Šalia yra ir keli Palangoje ypač vertinami viešbučiai, o tai papildoma infrastruktūra ir poilsio galimybės visus metus nuo SPA centrų, gydomųjų procedūrų, reabilitacijos programų, baseinų, pirčių kompleksų iki verslo susitikimams skirtų erdvių, gurmaniškų restoranų, teniso kortų, sporto kompleksų.

04.

Sėkminga investicija

Palyginimui, Vanagupės g. ir šalia esančios Ajerų g. lokacijose kitų parduodamų projektų kaina siekia ir net 5000 – 7000 eur už kvadratinį metrą.

SANTJAGO atveju sukūrėme išskirtinį projektą su kainos ir kokybės balansu. A+ energinės klasės apartamentų kaina prasideda nuo 98 000 tūkstančių eurų. Vieno kv. metro buto vidutinė kaina su daline apdaila apie 3200 eur, pilna apdaila apie 400 eur. kv.m.

Sulaukiama nemažai klientų, kurių tikslas yra apsaugoti savo santaupas saugiausiu būdu – investuojant į NT. Galima teigti, kad tai trigubas laimėjimas: apsaugojami pinigai nuo infliacijos, jau šią vasarą galima mėgautis išskirtiniu būstu, o jei nuspręstų – išnuomoti ir taip generuoti papildomas pajamas.

Projektas itin patrauklus dėl lokacijos, konkurencingos kainos, išvystytos infrastruktūros ir dėl įvairios kvadratūros butų asortimento – nors vieno kambario butai yra populiarūs, itin patrauklus pasiūlymas investicijai, yra 1,5 kambario butai, turintys 2 kambarių funkciją, tačiau kaina ženkliai racionalesnė nei siūlomų 2 kambarių butų rinkoje. 

Analitikų teigimu, tokio tipo buto prognozuojamas vidutinis paros mokestis per parą siekia apie 115 eurų.

 

Turite klausimų?

Registruokitės į atvirų durų dienas:

Ačiū. Su Jumis susisieksime.

Paskutiniai sandėliukai ir parkavimo vietos:

Registruokitės į atvirų durų dienas ir apžiūrėkite sandėliukus bei parkavimo vietas.