Privalumai

01.

Gamtos perlai – pušynas ir Baltijos jūra

Vienas kitą papildantys gamtos elementai šviežias, žaluma ir jūra dvelkiantis oras, jūros ošimas ar gali būti geriau?

SANTJAGO ramybe dvelkianti aplinka, čia atgausite jėgas, nuraminsite mintis ir pasisemsite energijos.

Visos SANTJAGO koncepcijos pridėtinės vertės aktualios perkant būstą tiek sau, tiek ir investicijai. Tad įvertinus lokaciją, esamą infrastruktūrą ir visus privalumus, butai SANTJAGO projekte turi didžiulį potencialą ir ateityje jų likvidumas tik dar labiau augs.

02.

Ypatinga architektūra

Aptverta teritorija su kameromis, lauko erdvėje įrengtos 5 poilsio zonos – terasos su lauko baldais.

Naudojamos kokybiškos, natūralios, tvarios medžiagos, taip prisitaikant ir prie gamtos stilistikos, ir prie PREMIUM klasės pasiūlymų pirkėjui.

Į fasado apšiltinimą bei apdailą natūraliu skalūnu ir kalkakmeniu, klinkerio plytelėmis bei dekoratyviais aliuminio kompozito elementais investuota daugiau nei 400 000 eur.

SANTJAGO projekte panaudotas dramblio kaulo spalvos kalkakmenis, kuris buvo specialiai pristatytas iš Bulgarijos. Šviesaus akmens fasadas suteikia nepakartojamo žavesio ir lengvumo, o akmens savybės – tvarumo.

Kitas panaudotas akmuo fasadui skalūnas, pristatytas net iš Brazilijos. Tai lengva, neįgerianti drėgmės, ypatingai atspari atšiauriam Lietuvos klimatui natūrali uoliena. Aukščiausios klasės akmens skalūnas suteikia kokybės garantiją medžiagos ilgaamžiškumui ir patikimumui.

 

03.

Išvystyta infrastruktūra

5-6 minutės iki jūros. 4 minutės iki dviračių tako. Populiariąją Basanavičiaus g. pasivaikščiojant pasieksite per pusvalandį.

SANTJAGO yra strategiškai itin patogioje vietoje ir miesto šurmulį mėgstantiems, ir norintiems ramiai atsipalaiduoti SPA procedūrose, ir ieškantiems ramybės oazės gamtoje.

Šalia yra ir keli Palangoje ypač vertinami viešbučiai, o tai papildoma infrastruktūra ir poilsio galimybės visus metus nuo SPA centrų, gydomųjų procedūrų, reabilitacijos programų, baseinų, pirčių kompleksų iki verslo susitikimams skirtų erdvių, gurmaniškų restoranų, teniso kortų, sporto kompleksų.

04.

Sėkminga investicija

Palyginimui, Vanagupės g. ir šalia esančios Ajerų g. lokacijose kitų parduodamų projektų kaina siekia ir net 5000 – 7000 eur už kvadratinį metrą.

SANTJAGO atveju sukūrėme išskirtinį projektą su kainos ir kokybės balansu. A+ energinės klasės vieno kv. metro buto kaina su daline apdaila prasideda nuo 2969 eur, pilna apdaila nuo 3388 eur.

Projektas itin patrauklus dėl lokacijos, konkurencingos kainos, išvystytos infrastruktūros ir dėl įvairios kvadratūros butų asortimento nors vieno kambario butai yra populiarūs, itin patrauklus pasiūlymas investicijai, yra 1,5 kambario butai, turintys 2 kambarių funkciją, tačiau kaina ženkliai racionalesnė nei siūlomų 2 kambarių butų rinkoje.

Turite klausimų?

Liko paskutinis butas iki 100 000 eur! Sužinokite daugiau:

Ačiū. Su Jumis susisieksime.

Atvirų durų dienos
sausio 26 d. - 31 d.

 

Įsigykite 1,5 kamb., 2 ar 3 kambarių butą ir gaukite 5000 Eur nuolaidą įsirengimui! Nepraleiskite šios galimybės – apsilankykite atvirų durų dienose ir pasinaudokite išskirtiniu pasiūlymu. 
 

Dėl didelio klientų susidomėjimo Atvirų durų dienų laikotarpis prailginamas, vyks nuo sausio 26 - 31 d. Kviečiame rezervuoti susitikimui datą ir laiką iš anksto. Iki susitikimo!