Privalumai

01.

Miškas ir jūra

Miškas ir jūra – viskas, ko reikia puikiam poilsiui. Visa tai turėsite apsigyvenę SANTJAGO namuose. Atgaukite jėgas, nuraminkite mintis ir pasisemkite energijos naujiems iššūkiams vaikščiodami pajūrio pakrante, mėgaudamiesi saulės voniomis Vanagupės paplūdimyje (jis – vos už 900 metrų). Su visa šeima važinėkite dviračiais ar tiesiog eikite pasivaikščioti ir paskanauti ledų šalia namų esančiame Palangos pušyne.

02.

Ypatinga architektūra

Dėl savo išskirtinės architektūros SANTJAGO trauks praeivių žvilgsnį, o jūsų svečiai jį pamatys jau iš tolo.

79 apartamentai keturiuose aukštuose suprojektuoti taip, kad gyventumėte pasitikdami ir palydėdami saulę.  Šis ritualas, gyvenant prie jūros, taps kasdienybe, nes jūsų langai bus orientuoti į rytus ar vakarus.

Kiekvienam butui priklauso terasa arba išskirtinio dizaino, erdvūs balkonai. Tokių balkonų net senis Santjago pavydėtų!

03.

Išvystyta infrastruktūra

Kiekvienam žvejui buvo svarbu, kad viskas, ko reikia būtų po ranka. Žvejui pakako savo trobelės ir jį maitinančios jūros. Laikai pasikeitė, o su jais ir mūsų poreikiai. Dabar žmonės ieško ramybės ir patogumo. Todėl ir SANTJAGO namai kyla Vanagupės gatvėje, kuri yra atokiau nuo centrinės miesto dalies šurmulio, tačiau strategiškai labai patogioje vietoje.

Išsiilgę linksmybių, Jono Basanavičiaus gatvę pėsčiomis galėsite pasiekti greičiau nei per pusvalandį. Šalia namų būtiniausių ingredientų vakarienei galėsite įsigyti parduotuvėse „IKI ECO PALANGA“, „AIBĖ“ ar „ČIA MARKET“. Jei reikės kiek daugiau – viską rasite „MAXIMA“, „RIMI“ ar „LIDL“ parduotuvėse. O jei gaminti nesinorės, vakarą galėsite praleisti vienoje iš daugybės Palangoje esančių kavinukių ar restoranų.

04.

Pėstute iki centro

Apsigyvenus viename iš SANTJAGO butų, atsiras daugiau motyvacijos judėti. Kam sėsti į automobilį, jei maloniu oru iki Palangos centro galima nueiti per 25 minutes? O eidami galėsite kalbėtis apie svajones, mėgautis pušyno kvapu ir gyvenimo pajūryje atmosfera.

76 butai

Pasirinkite savo svajonių butą

Turite klausimų?

Parašykite mums

Ačiū. Su Jumis susisieksime.

Susisiekime nurodytais kontaktais