Apie projektą

Viename žvejų kaimelyje gyveno senis SANTJAGO. Vienas pats jis išplaukdavo į jūrą, sapnuodavo auksinius Afrikos krantus, domėjosi beisbolu ir svajojo pagauti didžiausią savo gyvenimo žuvį.

Dabar niekas nebeplaukia vienas į jūrą sena irkline valtimi, o žvejų kaimelių vietose atsirado šiuolaikiniai kurortai. Išliko tik žmonės, kurie vis dar svajoja pagauti įspūdingiausią savo gyvenimo laimikį.

Jūsų gyvenimo laimikiu gali tapti ne jūroje sugauta žuvis, o išskirtinis būstas Palangoje, poilsio namuose, pavadintuose SANTJAGO.

Pasitikite ir išlydėkite dieną su saule, žuvėdros klyksmu ir mėgaukitės svajonių gyvenimu ramioje Palangos miesto dalyje – Vanagupėje.

Privalumai

Projektuodami SANTJAGO, siekėme sukurti namus, kurie sustiprintų žmogaus ryšį su pajūrio gamta.

SANTJAGO namuose susikurkite savo savaitgalio, atostogų rezidenciją arba nuolatinę gyvenimo vietą pajūryje. Mėgaukitės saule, klausykitės jūros ošimo, įkvėpkite eteriniais aliejaus praturtinto pušų kvapo ir atsipalaiduokite, nes SANTJAGO namai – jūsų gyvenimo laimikis.

Vieta mieste

Geriausias šių metų laimikis – butai išskirtiniame daugiabutyje name SANTJAGO – jūsų laukia Vanagupės g. 22A, Palangoje.

Šalia namų nėra triukšmingų vietų. Vanagupės gatvėje yra įsikūrusios sanatorijos, viešbučiai, kurių klientai vertina ramų poilsį.

76 butai

Pasirinkite savo svajonių butą

Turite klausimų?

Parašykite mums

Ačiū. Su Jumis susisieksime.

Susisiekime nurodytais kontaktais